СФНУ
21
Год опыта
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
8
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера
Я працюю в сфері нерухомості з 2005 року, тому можу з упевненістю стверджувати, що маю великий досвід і глибоке розуміння ринку!

Зараз, більшість нових клієнтів приходять до мене за рекомендаціями задоволених покупців, які зверталися раніше. Для мене це найвища нагорода — довіра клієнтів.

Моя мета — забезпечити бездоганний сервіс та професійний підхід, щоб кожен клієнт залишився задоволений і знову звернувся до мене в майбутньому. Ваш успіх — моя гордість!

Города
Продает

Продажа квартир (7)

  • Агенція нерухомості Брокер
    33 000 $
    600 $/м²

    Миколи Сумцова ул. (Римського-Корсакова), 24

    єВідновлення
    3 комнаты
    55 / 34 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    2 нед. назад
    Пропонується на продаж 3-кімнатна квартира на Сумцова (Веселка)! 🏢 **Основні характеристики**: - **Площа**: 55 м² (житлова - 34 м², кухня - 6 м²). - **Поверх**: 5 з 5, кутова — забезпечує додаткову приватність. - **Матеріал**: цегляний будинок з новою покрівлею. ✨ **Стан**: квартира з якісним ремонтом, готова до заселення. Не проґавте можливість стати власником цієї затишної і сучасної квартири! Звертайтеся для отримання додаткової інформації та запису на перегляд! Ваш новий дім чекає на вас!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    44 000 €
    698 €/м²

    Харьковская ул., 40

    4 комнаты
    63 / 37 / 10 м²
    этаж 2 из 9
    3 нед. назад
    Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира на Харківській! Основні характеристики**: - **Площа**: 63 м² — комфортний простір для життя. - **Поверх**: 2, що забезпечує зручний доступ. - **Кімнати**: ізольовані, що дозволяє створити затишок у кожному приміщенні. - **Кухня**: 9 м² — достатньо місця для приготування смачних страв. Зручне розташування**: - Поруч ринок, магазини, школа та садочок — все необхідне для комфортного життя у пішій доступності!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    65 000 $
    903 $/м²

    Свободи просп. (Прокофʼєва), 14/1

    єВідновлення
    2 комнаты
    72 / 31 / 13 м²
    этаж 5 из 10
    2013 год постройки
    1 мес. назад
    Пропонується на продаж чудова 2-кімнатна квартира в Сумах на проспекті Свободи! 🏢 **Основні характеристики**: - **Будинок**: 2013 року, цегляний — надійна конструкція. - **Поверх**: зручний 5-й, що забезпечує комфорт і спокій. - **Площа**: загальна — 72 м² (житлова — 31 м², кухня — 13 м²). ✨ **Додаткові переваги**: - Автономне опалення — для вашого комфорту в будь-яку погоду! - Квартира з приємною аурою, просторим коридором, меблями та технікою — просто заходьте і живіть! Беріть з собою тільки капці! 💼 **Спеціальні умови**: Працюємо за програмою Є-відновлення. 📞 Не втрачайте можливість стати власником цієї чудової квартири! За більш детальною інформацією телефонуйте! Ваш новий дім чекає...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    19 000 $
    760 $/м²

    Революції Гідності ул. (Супруна), 21

    єВідновлення Сумское НПО
    1 комната
    25 / 12 / 6 м²
    этаж 1 из 5
    1 мес. назад
    Пропонується до продажу однокімнатна квартира на вулиці Супруна! **Основні характеристики**: - **Площа**: 25 м² (кімната - 12 м²). - **Поверх**: 1 з 5 — зручний доступ. - **Тип будинку**: цегляний, що забезпечує надійність та тепло. **Стан**: квартира з частковим ремонтом — чудова можливість реалізувати свої ідеї та створити простір Не втрачайте шанс стати власником цієї затишної квартири! Звертайтеся для отримання додаткової інформації та запису на перегляд.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    32 000 $
    1 067 $/м²

    Петропавловская ул., 90

    єВідновлення
    1 комната
    30 / 17 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    1 мес. назад
    . Пропонується до продажу яскрава однокімнатна квартира на вулиці Петропавлівській у цегляному будинку! *Основні характеристики**: - **Загальна площа**: 30 м² — оптимальний простір для комфортного життя. - **Кімната**: 17 м² — простора та затишна для відпочинку. - **Кухня**: 6 м² — ідеальне місце для приготування улюблених страв. - **Поверх**: 3 — зручний доступ до вашого нового дому. **Стан квартири**: - Повністю з ремонтом, з новими меблями та технікою. Просто заходьте і живіть! *Чудове розташування**: - Лише 10 хвилин пішки до центру міста — скористайтеся всіма перевагами міського життя! - У безпосередній близькості знаходяться школи та садочки, що робить цю квартиру ідеальною для сі...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    47 000 $
    783 $/м²

    Проспект Свободи, 16

    2 комнаты
    60 / 30 / 10 м²
    этаж 10 из 10
    2021 год постройки
    1 мес. назад
    Пропонується до продажу чудова 2-кімнатна квартира в новобудові! **Район**: Проспект Свободи **Локація**: поблизу Європорту — ідеальне місце для комфортного життя! Площа 60 м, кухня простора 11 м. **Поверх**: 10 з 10 — насолоджуйтесь захоплюючими краєвидами! **Кімнат**: 2, просторий та затишний план. **Переваги**: - Зручне місцерозташування в розвиненій інфраструктурі: магазини, ринок, пошта, аптеки — все необхідне завжди під рукою! - Квартира з сучасним ремонтом, готова до проживання. - Меблі та техніка залишаються — просто заїжджайте та живіть! - Підходить під програму єВідновлення. & **Комфортне життя**: Мрієте про затишок та гарні краєвиди з вікна? Це ваш шанс знайти но...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    45 000 $
    938 $/м²

    Михаила Лушпы просп., 22

    єВідновлення 9-й микрорайон
    2 комнаты
    48 / 28 / 8 м²
    этаж 2 из 9
    1990 год постройки
    2 мес. назад
    Продається 2-кімнатна квартира на проспекті М. Лушпи! - **Загальна площа**: 48 м² (житлова - 28 м², кухня - 8 м²). - **Поверх**: 2 з 9, панельний будинок. Квартира в хорошому ремонті, готова до проживання. Всі меблі залишаються, що дозволить вам одразу відчути себе вдома. . Не пропустіть можливість стати власником цього затишного житла! Для отримання більше деталей та запису на перегляд звертайтеся!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.