СФНУ
21
Рік досвіду
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому
Я працюю в сфері нерухомості з 2005 року, тому можу з упевненістю стверджувати, що маю великий досвід і глибоке розуміння ринку!

Зараз, більшість нових клієнтів приходять до мене за рекомендаціями задоволених покупців, які зверталися раніше. Для мене це найвища нагорода — довіра клієнтів.

Моя мета — забезпечити бездоганний сервіс та професійний підхід, щоб кожен клієнт залишився задоволений і знову звернувся до мене в майбутньому. Ваш успіх — моя гордість!

Продаж квартир (7)

  • Агенція нерухомості Брокер
    33 000 $
    600 $/м²

    Миколи Сумцова вул. (Римського-Корсакова), 24

    єВідновлення
    3 кімнати
    55 / 34 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    2 тиж. тому
    Пропонується на продаж 3-кімнатна квартира на Сумцова (Веселка)! 🏢 **Основні характеристики**: - **Площа**: 55 м² (житлова - 34 м², кухня - 6 м²). - **Поверх**: 5 з 5, кутова — забезпечує додаткову приватність. - **Матеріал**: цегляний будинок з новою покрівлею. ✨ **Стан**: квартира з якісним ремонтом, готова до заселення. Не проґавте можливість стати власником цієї затишної і сучасної квартири! Звертайтеся для отримання додаткової інформації та запису на перегляд! Ваш новий дім чекає на вас!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    44 000 €
    698 €/м²

    Харківська вул., 40

    4 кімнати
    63 / 37 / 10 м²
    поверх 2 з 9
    3 тиж. тому
    Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира на Харківській! Основні характеристики**: - **Площа**: 63 м² — комфортний простір для життя. - **Поверх**: 2, що забезпечує зручний доступ. - **Кімнати**: ізольовані, що дозволяє створити затишок у кожному приміщенні. - **Кухня**: 9 м² — достатньо місця для приготування смачних страв. Зручне розташування**: - Поруч ринок, магазини, школа та садочок — все необхідне для комфортного життя у пішій доступності!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    65 000 $
    903 $/м²

    Свободи просп. (Прокоф'єва), 14/1

    єВідновлення
    2 кімнати
    72 / 31 / 13 м²
    поверх 5 з 10
    2013 рік побудови
    1 міс. тому
    Пропонується на продаж чудова 2-кімнатна квартира в Сумах на проспекті Свободи! 🏢 **Основні характеристики**: - **Будинок**: 2013 року, цегляний — надійна конструкція. - **Поверх**: зручний 5-й, що забезпечує комфорт і спокій. - **Площа**: загальна — 72 м² (житлова — 31 м², кухня — 13 м²). ✨ **Додаткові переваги**: - Автономне опалення — для вашого комфорту в будь-яку погоду! - Квартира з приємною аурою, просторим коридором, меблями та технікою — просто заходьте і живіть! Беріть з собою тільки капці! 💼 **Спеціальні умови**: Працюємо за програмою Є-відновлення. 📞 Не втрачайте можливість стати власником цієї чудової квартири! За більш детальною інформацією телефонуйте! Ваш новий дім чекає...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    19 000 $
    760 $/м²

    Революції Гідності вул. (Супруна), 21

    єВідновлення Сумське НПО
    1 кімната
    25 / 12 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    1 міс. тому
    Пропонується до продажу однокімнатна квартира на вулиці Супруна! **Основні характеристики**: - **Площа**: 25 м² (кімната - 12 м²). - **Поверх**: 1 з 5 — зручний доступ. - **Тип будинку**: цегляний, що забезпечує надійність та тепло. **Стан**: квартира з частковим ремонтом — чудова можливість реалізувати свої ідеї та створити простір Не втрачайте шанс стати власником цієї затишної квартири! Звертайтеся для отримання додаткової інформації та запису на перегляд.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    32 000 $
    1 067 $/м²

    Петропавлівська вул., 90

    єВідновлення
    1 кімната
    30 / 17 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    1 міс. тому
    . Пропонується до продажу яскрава однокімнатна квартира на вулиці Петропавлівській у цегляному будинку! *Основні характеристики**: - **Загальна площа**: 30 м² — оптимальний простір для комфортного життя. - **Кімната**: 17 м² — простора та затишна для відпочинку. - **Кухня**: 6 м² — ідеальне місце для приготування улюблених страв. - **Поверх**: 3 — зручний доступ до вашого нового дому. **Стан квартири**: - Повністю з ремонтом, з новими меблями та технікою. Просто заходьте і живіть! *Чудове розташування**: - Лише 10 хвилин пішки до центру міста — скористайтеся всіма перевагами міського життя! - У безпосередній близькості знаходяться школи та садочки, що робить цю квартиру ідеальною для сі...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    47 000 $
    783 $/м²

    Проспект Свободи, 16

    2 кімнати
    60 / 30 / 10 м²
    поверх 10 з 10
    2021 рік побудови
    1 міс. тому
    Пропонується до продажу чудова 2-кімнатна квартира в новобудові! **Район**: Проспект Свободи **Локація**: поблизу Європорту — ідеальне місце для комфортного життя! Площа 60 м, кухня простора 11 м. **Поверх**: 10 з 10 — насолоджуйтесь захоплюючими краєвидами! **Кімнат**: 2, просторий та затишний план. **Переваги**: - Зручне місцерозташування в розвиненій інфраструктурі: магазини, ринок, пошта, аптеки — все необхідне завжди під рукою! - Квартира з сучасним ремонтом, готова до проживання. - Меблі та техніка залишаються — просто заїжджайте та живіть! - Підходить під програму єВідновлення. & **Комфортне життя**: Мрієте про затишок та гарні краєвиди з вікна? Це ваш шанс знайти но...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Агенція нерухомості Брокер
    45 000 $
    938 $/м²

    Михайла Лушпи просп., 22

    єВідновлення 9-й мікрорайон
    2 кімнати
    48 / 28 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    1990 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається 2-кімнатна квартира на проспекті М. Лушпи! - **Загальна площа**: 48 м² (житлова - 28 м², кухня - 8 м²). - **Поверх**: 2 з 9, панельний будинок. Квартира в хорошому ремонті, готова до проживання. Всі меблі залишаються, що дозволить вам одразу відчути себе вдома. . Не пропустіть можливість стати власником цього затишного житла! Для отримання більше деталей та запису на перегляд звертайтеся!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.